StylKryteriumOpinieNagrodyAudioShowPublikacjeKontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna

 

 

Interkonekty

NF-SX BlueS

NF-GX BlueS

NF-Reference BlueS


Interkonekty cyfrowe

D-SX BlueS

D-GX BlueS

D-Reference BlueS


Kable głośnikowe

LS-SX BlueS

LS-V BlueS

LS-VX BlueS

LS-GX BlueS

 

Zwory głośnikowe


Kable sieciowe

N1.8 BlueS

N2.4 BlueS

 

Energetyczne

linie zasilające

 

 

 

Kable Velum zapewniają pełną informację dźwiękową bez jakichkolwiek podbarwień i przejaskrawień; przy ich użyciu możesz usłyszeć prawie wszystko co zostało zawarte w materiale nagraniowym.

Ponadto kable Velum przy niewielkich błędach w uporządkowaniu sygnału potrafią dokonać korekty i przekazać obraz muzyczny z większą czytelnością. Ta właściwość, którą można nazwać "inteligencją" powoduje, że uporządkowanie sygnału może być lepsze na wyjściu niż na wejściu.

Kable Velum znakomicie odzwierciedlają nastroje i klimaty, co w połączeniu z precyzyjnie oddaną przestrzenią daje dużą naturalność i autentyzm sceny muzycznej.

Kable Velum są zaprojektowane jako kable systemowe i optymalne wyniki dźwiękowe uzyskuje się, gdy wszystkie kable w systemie to Velum'y. Taka konfiguracja zapewnia jak największe wykorzystanie możliwości każdego z kabli i w pełni ukazuje konsekwencję stylu przyjętego przez Velum.

Kable Velum współpracują również dobrze z kablami innych firm, i wtedy mamy do czynienia z mieszanką różnych stylów gry kabli - co może dawać bardzo ciekawe rezultaty. Przykładowo interesujące zestawienia powstają z kablami firm: NBS, Audio Note, Cardas.